Jesteśmy białostockim Biurem Tłumaczeń zajmującym się kompleksowym tłumaczeniem tekstów pisanych oraz wypowiedzi ustnych.

Tłumaczymy dokumenty osobiste, urzędowe, celne, prawne, zaświadczenia, umowy handlowe, ale także teksty literackie, prace naukowe, artykuły prasowe, opisy techniczne, instrukcje, publikacje internetowe. Obsługujemy także konferencje, szkolenia oraz rozmowy handlowe.

Zlecając nam wykonanie przekładu możecie być Państwo pewni naszego profesjonalnego podejścia, rzetelności oraz terminowości. Ponadto zapewniamy o poufności podczas realizowania zleceń, a także po ich zakończeniu. Do wszelkich materiałów, które zostały
nam powierzone, mają dostęp jedynie osoby bezpośrednio zaangażowane
do przeprowadzenia tłumaczenia.

Naszymi tłumaczami są absolwenci filologii językowych, którzy zdobywali doświadczenie zawodowe nie tylko w kraju, ale także studiując i pracując poza granicami Polski. Większość z nich posiada uprawnienia tłumaczy przysięgłych.


Świadczymy także usługi doradcze w zakresie szeroko pojętych kontaktów

z Bliskim Wschodem, w szczególności z Turcją, ale również z krajami posługującymi się językami z rodziny tureckich, mianowicie Azerbejdżanem, Uzbekistanem, Turkmenistanem.

Pośredniczymy w kontaktach handlowych, społecznych oraz międzykulturowych. Pomagamy w zdobywaniu wiedzy niezbędnej do nawiązania i rozwinięcia współpracy z firmami,
a także instytucjami ze wspomnianego regionu.

Kontakt:

adres    Orzeszkowej 32/407
          15-084 Białystok
telefon     +48 85 741 05 06
          +48 504 266 802

Strona główna | O nas | Oferta | Słowniki | Praca | Kontakt

Copyright © Dragoman